Zen Yourself

So Ham

Dagmara Buż. Promotorka relaksacji oraz transformacji i życia w zgodzie ze sobą. W zgodzie z głosem serca - nauczycielka jogi oraz relaksacji z bagażem ponad 800 godzin szkoleń i nauk pobieranych dookoła świata. Wolny duch, jogowa podróżniczka i życiowa Nomadka. Z wykształcenia prawniczka - nie praktykująca. Niebawem EFT Tapping Coach (w trakcie certyfikacji).

Moja ścieżka samopoznania

Przez stałą potrzebę samodoskonalenia i rozwoju, rozwinęłam holistyczne podejście do ciała, świadomości, praktyki jogi i przekazywania wiedzy, dzięki temu podczas odbywania sesji Zen Yourself odnajdziesz kontakt z mądrością, którą masz w sobie.

Trzymanie się kurczowo utartej ścieżki nie leży w mojej naturze. Zmiana i eksploracja to to, co mnie pociąga i inspiruje. Dzięki temu miałam odwagę by szukać odpowiedzi i uczyć się od mistrzów różnych szkół. Dzięki zamiłowaniu do dalekich podróży miałam okazję pobierać wiedzę u źródła.

Jedną z moich największych pasji jest świadom odżywianie, codziennie zgłębiam tajniki detoksykacji oraz odżywiania ciała i samouzdrawiania oraz dźwiękoterapia. To zgłębianie wiedzy o odżywianiu i samouzdrawianiu skłoniło mnie pierwotnie do rozpoczęcia ścieżki rozwoju duchowego. 

Swoją przygodę z jogą rozpoczęłam uczęszczając na moje pierwsze lekcje jogi wg Iyengara w moim rodzinnym mieście Rzeszowie, jednak ta praktyka pozostawiała poczucie niedosytu – wiedziałam, że jest tam więcej.

Czując potrzebę odkrycia innych stylów jogi wyjechałam do Londynu w poszukiwaniu stylu, który będzie mnie dogłębnie karmił. Tam miałam możliwość pracy w jednej z najlepszych szkół jogi na świecie Triyoga. Poznając wiele stylów jogi i mając możliwość praktyki z doświadczonymi nauczycielami jogi i medytacji z całego świata poznałam styl, który na tamtą chwilę powodował uśmiech a często łzę radości na moim policzku, mowa tutaj o dynamicznej formie jogi. Hatha Vinyasa Jogę i Reiki studiowałam spędzając 3 miesiące w Tajlandii w ‘Awakening & Healing Yoga School Samma Karuna’. 

 

 

 

Powróciwszy do Europy kolejno przechodziłam przez wiele warsztatów, kursów, które jedynie utwierdzały mnie w przekonaniu jak ważna jest praca z ciałem poszukując zdrowa mentalnego. 

Moje doświadczenia życiowe i przebyte “choroby autoimmunologiczne” oraz inne schorzenia takie jak: neurobolerioza, czy zaburzenia odżywiania skłoniły mnie ku przyjrzeniu się bliżej naszemu systemowi nerwowemu, wtedy to odkryłam Jin Jogę i Restoratywną Jogę. 

Jin Joga zmieniła moją energetykę i osobowość na stałe, Restoratywna joga pozwoliła w końcu zasnąć spokojnie i porzucić lęki. Oba te nurty studiowałam w Londynie z mistrzami w tej dziedzinie jak i podczas kilkumiesięcznych szkoleń na Bali.

Moim największym marzeniem jednak było studiowanie jogi u źródła dlatego moim kolejnym celem było odnalezienie szkoły w Indiach gdzie dotknęłabym esencji jogi jako prastarej nauki. Oczywiście udało mi się to i zostałam stypendystką wytypowaną przez Indyjską Ambasadę w Polsce do odbycia stażu i kursu nauczycielskiego Raya  na Iwszym na świecie Uniwersytecie Jogi i Ayurwedy “SVYAS-a” w Indiach.

Od lat fascynuje mnie neuroplastyczność mózgu oraz dziedzina epigenetyki. Zgłębiam techniki budowania świadomych i nowych wzorców przekonań, jak i uczę się zmieniać ograniczające nas sposoby myślenia. By wspomóc i Was w możliwej wielowymiarowej transformacji szkole się by już niedługo zostać EFT Tapping Coachem (EFT, czyli Emotional Freedom Technique) oraz mindset coachem. 

Moja ścieżka sampoznania dała mi przede wszystkim umiejętność intuicyjnego łączenia różnych metod - tak, by każda z nich z osobna jak i użyte razem służyły Twojemu samopoznaniu, kreowaniu własnej ścieżki oraz wielopoziomowego zdrowia.

Zainteresowanie zdrowiem i rozwojem duchowym, spowodowane było wewnętrzną potrzebą uzdrowienia emocjonalnego i fizycznego. Ta potrzeba pozwoliła mi relatywnie wcześnie zacząć poszukiwania własnej drogi ku uzdrowieniu.

Sama borykając się z przewlekłymi dolegliwościami, emocjonalnym kompulsywnym jedzeniem, neuroboleriozą czy zaniżonym poczuciem własnej wartości, (które miało bezpośredni wpływ na jakość mojego życia) szukałam magicznego remedium dookoła Świata by w końcu poczuć się lepiej. 

Dopiero holistyczne podejście do uzdrawiania, pokazało mi skuteczne rozwiązania, którymi chce się teraz z Tobą dzielić. 

Teraz wiem, że to nie ciało choruje, to dusza poprzez ciało komunikuje się. 

Dzięki wielowymiarowemu podejściu do zdrowia możemy wpłynąć na nasz ogólny dobrostan.