Zen Yourself

Warsztat Relaksu

Current Status
Not Enrolled
Price
299

“Warsztat Relaksu” to autorski program, który do tej pory sukcesywnie prowadziłam w formie stacjonarnej. Jednak za namową uczestników moich stacjonarnych warsztatów oraz rozumiejąc potrzeby zmieniającej się rzeczywistości zdecydowałam się przenieść Warsztat Relaksu do świata online. Pragnę w zaciszu Twojego domu poprowadzić Cię za pomocą oddechu i jogi oraz innych technik do krainy relaksu i samouzdrawiania. Dzięki digitalizacji mojego programu kiedy tylko zechcesz będziesz mógł oddać się tej wyzwalającej praktyce.

Czym jest Warsztat Relaksu?

“Warsztat Relaksu” to plaster na system nerwowy. To synergia Jin, Restoratywnej i Raja Jogi, a także technik relaksacyjno-medytacyjnych, świadomego oddechu i afirmacji oraz wizualizacji. Połączenie tych technik skutecznie oczyszcza i harmonizuje energetykę ciała oraz umysłu. Wspiera w kreowaniu swojego życia z przestrzeni totalnego relaksu.

Jakie korzyści płyną  z odbycia Warsztaty Relaksu?

Warsztat Relaksu ma zadanie przynieść Ci głęboki relaks i ukojenie. Odbycie “Warsztatu Relaksu” i praktyka  technik wykorzystywanych w programie niweluje stres i pomaga Ci w regeneracji Twojego zdrowia mentalnego i fizycznego.

Jakie efekty przynosi Warsztat Relaksu?

Warsztat Relaksu wzmacnia system nerwowy dzięki czemu rośnie Twoja odporność oraz organy w Twoim ciele mają przestrzeń na regenerację i odnowę. Program ten uczy jak radzić sobie ze stresem, buduje koncentrację i przynosi totalne odpuszczenie przy jednoczesnym całkowitym rozluźnieniu. Uczy jak świadomie oddychać. Podczas praktyki razem ze mną w Twoim domowym zaciszu rozpuścisz wszelkie napięcia, wyciszysz umysł i oddasz się totalnemu relaksowi. Znajdziesz czas dla siebie i nauczysz się odpowiednio go celebrować.

Wyobraź sobie: błogość, odpuszczenie i relaks. Relaks to nowy luksus. Sztuką jest nauka wypoczynku, kiedy nasze ciało tego potrzebuje. Relaks kiedyś tak niedoceniany – obecnie jest najlepszym remedium na chroniczny stres, w którym żyjemy na co dzień.

Zadaj sobie te pytania: 

  • Czy wiesz  jak efektywnie  odpoczywać by zregenerować się wielopoziomowo? 
  • Czy chcesz poznać techniki, których praktyka pomoże CI w odczuwaniu głębokiego relaksu na poziomie fizycznym i emocjonalnym?
  • Czy prawidłowo oddychasz?
  • Czy wierzysz w swoją własną moc samouzdrawiania?

Praktyka właściwego wypoczynku jest okupiona pewnymi zasadami. Nie każdy wypoczynek jest efektywny. Jestem tu po ty by Cię tego nauczyć.

“Znajdź czas i przestrzeń by pozwolić sobie na pasywną aktywność, wsłuchanie się w swoje ciało i uważny oddech.” ~

Dagmara

Jeżeli jesteś zainteresowany wykupieniem dostępu do Warsztatu Relaksu kiedy będzie już gotowy, proszę zapisz się do Newslettera – zostaniesz powiadomiony o dacie jego premiery.