Zen Yourself

Zen Yourself

Jesteś gotów stworzyć rzeczywistość bardziej szaloną i odważną niż Twoje najśmielsze marzenia?

Wszechświat sprowadził Cię tutaj nie bez powodu – jeśli czujesz gotowość, aby zmienić swój sposób myślenia i podnieść swoją energię, by w końcu zamanifestować niezwykłe życie – to jesteś dokładnie tu, gdzie powinieneś być!

Co to jest EFT?

Technika Emocjonalnej Wolności (EFT), również powszechnie określana jako opukiwanie, jest mieszanką współczesnej psychologii i Chińskiej Medycyny. Czerpie z neuroplastyczności mózgu i epigenetyki oraz neurobiologii przekonań. 

Opukiwanie może być stosowane w przypadku wielu różnych fizycznych, emocjonalnych i umysłowych wyzwań wynikających z czegoś tak prostego, jak:

  • codzienny stres,
    skomplikowanych przewlekłych zaburzeń bólowych,
  • negatywnych nawyków,
  • obciążających nas schematów (które najczęściej zostały nam “wgrane” w dzieciństwie)
  • ograniczających nas przekonań
  • i wielu innych…

Jak działa EFT?

EFT/Tapping działa poprzez usuwanie zakłóceń w
polu energetycznym, a czyniąc to, oczyszcza emocje
reakcji i zmagazynowanej intensywności w ciele, umyśle i duchu.

Ta praktyka polega na skupieniu się na konkretnych wyzwaniach stukając palcami w końcowe punkty meridianów.

Kombinacja wysyłania energii kinetycznej poprzez te punkty z jednoczesnym wnoszeniem do nich miłości i empatii powoduje oczyszczenie układu nerwowego oraz docelowo zrelaksowane ciało i umysł.

To w relaksie wydarza się przestrzeń w której jesteśmy gotowi na budowanie wspierających nas przekonań a zatem manifestacje życie marzeń!

Nadszedł czas, abyś uwolnił cały opór, jaki masz wobec życia pełną piersią. Nadszedł czas, by być pełnym sobą.

Zlokalizuj blokady i stagnacje w Twoim ciele, umyśle i duchu. Przeprogramuj swoje życie i pozwól sobie na życie wolne od blokujących Ciebie przekonań.

Usuń ograniczające Cię przekonania, zlokalizuj niewspierające Cię schematy, odnajdź przyczynę bólu i zamanifestuj życie ze swoich marzeń!

"Niezależnie od tego, jak długo lub jak głęboko blokada była utrzymywana w ciele i umyśle, opukiwanie daje niesamowite rezultaty. To jest bardzo prosty proces, w którym może uczestniczyć każdy."

Dagmara Buż

Jestem promotorką relaksu i podążania za transformującą zmianą. Moją misją jest podniesienie poziomu kolektywu poprzez uczenie osób takich jak Ty, jak odkryć  swoją autentyczność, napisać od nowa historie, które do tej pory powstrzymywały Cię przed osiągnięciem najwyższego poziomu swojego potencjału. Na codzień wykorzystuje starożytną mądrość Jogi i Medycyny Chińskiej oraz mieszankę nowożytnych dziedzin takich jak: neuroplasyczność mózgu, epigenetykę i neurobiologie przekonań aby urzeczywistnić Twoje niegdyś niemożliwe marzenia. Poświęciłem do tej pory sporą część swojego życia na zgłębianiu tej wiedzy i pomaganiu innym w podniesieniu poziomu ich własnego życia w absolutnie każdym aspekcie, jakiego pragną. Nie mogę się doczekać, aby podzielić się z Tobą narzędziami, strategiami i naukami, które doprowadzą Cię do Twojego nieskończonego potencjału!

Nie gwarantuję, że EFT jest magicznym jednorożcem, który wciśnie przycisk i uczyni Cię wolnym od wszelkich ograniczających przekonań, ale wiedz, że jest to jedno z NAJBARDZIEJ skutecznych narzędzi, których używałam do uwalniania oporu odkąd poznałam tę technikę i wiele innych których miałam przyjemność się uczyć na mojej ścieżce. Spróbuj sam!