Zen Yourself

Warsztat Zen Yourself

Już tej jesieni spotkamy się online by współtworzyć przez 4 tygodnie czasoprzestrzeń gdzie będziemy zaproszone do tego by przywitać się jednakowo z naszymi cieniami i blaskami.

Pragnę wesprzeć Siebie i Was w tym by zapoznać się ze swoim Yin i pokochać ze swoim Yang. Wszystko po to by za pomocą regeneracyjnego relaksu i wyzwalającej ekspresji poczuć Swoją pełnię! Jesteś już wystarczająca!

Daj Sobie czas i miejsce na to by połączyć się ze Sobą na nowo - w relaksie jak i w ekspresji za pomocą ceremoniału, który zbudujemy razem.

Tej jesieni oddaj się praktyce Warsztatu Relaksu i Ekspresji.
Tak, dwie przeciwności, bo tam gdzie znajdzie się miejsce na relaks oraz regeneracje może pojawić się ekspresja i wyzwolenie.


Czego doznasz podczas praktyki Zen Yourself jesienią:

Uważnej Jogi

Pozwól mi pokazać Tobie inną twarz tej prastarej nauki i oddaj się uważnej praktyce prowadzącej do wyzwolenia.

Joga dla mnie to nie tylko praktyka asan ale styl życia i sposób na codzienny stres. To subtelny ruch, który rozpuści wszelkie stagnacje – te emocjonalne jak i fizyczne. 

Uzdrawiającej Relaksacji

Poznaj techniki relaksacyjne i oczyść swój umysł –  zrelaksowane ciało to zrelaksowany umysł.

To w relaksie wszystko się wydarza. Daj sobie czas na uzdrawiającą przerwę i nic nie robienie. Relaks to sztuka i sposób spędzania wolnego czasu. 

Ucieleśnionych Praktyk

Poznaj magię przekształcania emocji poprzez ciało fizyczne. Rozwiń wrażliwość niezbędną do wsłuchania się w swoje ciało i daj mu bezpieczną przestrzeń na odprężenie, a docelowo ekspresję i kreacje życia marzeń.

Shaking, swobodny taniec, animal flow i ruch spiralny pogłębiły moją relację z ciałem i jego sensualnością. 

Medytacyjnego Stanu

Zmieniając własną wibracje i przekonania, zmieniasz otoczenie dookoła Ciebie. To czego pragniesz jest na wyciągnięcie ręki!

Alternatywne podejście do tradycyjnej medytacji. Unikalne połączenie: oddechu, uważności, wizualizacji, jogi nidry i afirmacji. 

Odżywczego Oddechu

Poznaj świadomy i oczyszczający oddech, który pomoże Ci rozpuścić napięcia i znaleźć kontakt z Samym Sobą.

Oddech to to co nas odżywia i stymuluje do rozwoju, jest również katalizatorem zmian. To pomost pomiędzy tym co boskie, a tym co ludzkie. 

Uzdrawiania Dźwiękiem

Doznaj leczniczej frekwencji w celu wzbudzenia stanu głębokiego zrelaksowania lub przywrócenia równowagi pomiędzy obiema półkulami mózgu czy obniżenia aktywności fal mózgowych. 

Wysoko wibracyjne dźwięki są nieodzownym elementem sesji Zen Yourself. Twoje ciało jest jak orkiestra, możesz je nastroić przy pomocy dźwięków. 

Samopoznania

Ten element pomoże Ci zagłębić się w samorozwój i poznać Siebie bliżej.

Self journaling to istna autoterapia. Idealne połączenie dwóch niesamowicie skutecznych narzędzi do transformacji: stanu uważności i przelewania myśli na papier. 

Przeprogramowania

Znajdź ograniczające Cię przekonania, dotrzyj do niewyrażonych emocji i na nowo zbuduj swój świat.

Emotional Freedom Technique jest techniką pracy z emocjami. Opukiwanie jest potężnym narzędziem wspierającym transformację Twojego życia. 

Inspirującego Rytuał

Obudź swoje zmysły i doznawaj więcej przyjemności płynącej z bycia w ciele za pomocą rytuałów.

Warsztat Relaksu i Ekspresji to ceremoniał, pozwól, że zbudujemy go razem, byś raz po raz oddalał/a się w jeszcze głębszą podróż do swego wnętrza. Usłysz głos intuicji i mądrość swojego ciała. 

Zen Yourself to moje Alter Ego. To ruch na rzecz wyzwolenia od wszystkiego co ogranicza Twoją wewnętrzną moc kreacji i co blokuje Cię przed tworzeniem życia o jakim marzysz.

Ta ścieżka poświęcona jest dzieleniu się moim doświadczeniem, nabytymi technikami i poznanymi narzędziami, które pomogły mi w drodze do samopoznania. Wierzę, że pomogą również i Tobie.

Odnajdź ograniczające Cię stare przekonania, zlokalizuj w ciele zablokowane emocje oraz stagnacje energetyczne, ureguluj system nerwowy, zaprogramuj swoją nową rzeczywistość i ostatecznie osiągnij wewnętrzny spokój.

Jest to ruch zbudowany na fundamencie miłości oraz pasji do: wyzwalającego z napięć uważnego ruchu, ucieleśnionych praktyk, oczyszczającego oddechu, uzdrawiających dźwięków, odżywiania ciała, głębokiego relaksu, dalekiej podróży i medytacyjnego stanu bycia w naturze.

To co oferuje Tobie za pomocą praktyk Zen Yourself, czyli: 

praktyki Yin: Warsztatu Relaksu

&

praktyki Yang: Warsztatu Ekspresji 

to pomost do zdrowia i harmonii na wszelkich płaszczyznach Twojego życia – oraz co za tym idzie – możliwość kreacji tego, o czym marzysz. Synergia tych dwóch warsztatów Yin & Yang pozwala na kompleksowe wsparcie Ciebie na Twojej ścieżce transformacji! 

Warsztat Relaksu

Warsztat Relaksu to mój autorski program, który ma za zadanie nauczyć Cię relaksacji i dać ukojenie Twojemu systemu nerwowemu.
To YIN do Twojego YANG. Yin odsłona ruchu ZEN YOURSELF.
To sprawdzone połączenie m. in.: Jin i Restoratywnej Jogi, technik relaksacyjno-medytacyjnych oraz praktyki świadomego oddechu.
Ich synergia skutecznie harmonizuje system nerwowy i energetykę ciała oraz uczy wyciszania umysłu.

Zen Yourself

Zen Yourself

Warsztat Ekspresji

Warsztat Ekspresji to YANG moduł ruchu ZEN YOURSELF.
To autorski warsztat, który ma za zadanie nauczyć Cię, że duchowość i rozwój może być radosny, zintegrowany i ucieleśniony.
Zintegruj swoją boską kobiecość za pomocą sensualnych praktyk, takich jak: taniec, shaking, animal flow i ruch spiralny aby połączyć się z Twoją świątynią i działać z serca - żyć chwilą, a nie umysłem.

Twoje życie to Twoja własna kreacja, stworzona przez Twoją duszę za pomocą ciała.

Zen Yourself

Zen Yourself

I tydzień

II tydzień

III tydzień

IV tydzień

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Po kilku latach przerwy w dzieleniu się Swoim “Warsztatem Relaksu” powracam z czymś co totalnie oddaje moją osobowość, doświadczenie i wiedzę: inspirującą do zmiany aktywność & niezwykle kojącą pasywność. Połączenie Warsztatu Relaksu i mojego nowego dziecka “Warsztatu Ekspresji” w całość tworząc pełnię ZEN YOURSELF! Czegoś mi brakowało i oddaliłam się na chwilę by to znaleźć. 

Powróciłam by na nowo dzielić się z Wami moimi praktykami dlatego, że serce nie sługa i dłużej oddzielona od mojej Dharmy już być nie mogę. Prowadzi mnie potrzeba serca i Dharma do której staje pełna. Kiedyś usłyszałam głos: “Wrócisz do uczenia gdy będziesz pełna” i tak się właśnie dzieje.

Sama długo poszukiwałam Yin do mojego Yang i Yang do mojego Yin. Nadal stale się rozwijam i jestem na własnej ścieżce odkrywania swojego najwyższego potencjału i autentyczności.  

Nie jestem psychoterapeutą i Sama jestem w terapii oraz każdemu ją polecam. A to co oferuje jest jedynie praktyką dodatkową, która cudownie może wesprzeć Twój proces terapeutyczny jeżeli go potrzebujesz.

Na codzień sama pracuje z ekspertami z dziedzin: psychologii, seksuologii, osteopatii czy fizjoterapii, refleksjologii oraz lekarzami Medycyny Chińskiej nad swoim umysłem, duszą i ciałem. 

Rozwój i zdrowy lifestyle to moja pasja. Stale zgłębiam tajniki uzdrawiania i sama robię wiele różnych praktyk by czuć się dobrze. Od przebywania w naturze, detoksu, zarządzania swoją podświadomością i przeprogramowywania starych wzorców, praktykowania uważności i jogi po wyzwalające harce w Tajlandii czy bieganie z Balijskimi szamanami po jungli. 

Staram się być autentyczną Sobą podczas wspólnej praktyki byście mogły zdjąć maski i być Sobą. 

Teraz doskonale wiem, że każda moja odsłona jest prawdziwa i zasługuje na miejsce oraz rozpoznanie! Długo się zmagałam i miotałam po Świecie by zrozumieć, że wszystko jest ze mną w porządku!

Wulkan energii, osobowość i charyzma, która nie jedną osobę przyprawiła o zakłopotanie. Niepowtarzalna szczerość i bezprecedensowość nie była sprzyjającymi mi zawsze cechami. Tak na prawdę nieukochane wewnętrzne dziecko, które tak bardzo potrzebowało ukojenia i akceptacji. 

U mnie zaczęło się wszystko “nie po kolei”… szukając Siebie i swojej wrażliwości nadal wzmacniałam moją męską energię poprzez stałą akcje: zdobywanie, stawanie się, odhaczanie, budowanie. 

Kiedy tak na prawdę odrzucałam całą swoją pasywność i kobiecą mądrość we mnie: przyjmowanie, przyciąganie, emanowanie, zaufanie.

By móc odnaleźć swoją pełnie najpierw nadużyłam swojego Yang, by leczyć się Yin a docelowo znaleźć homeostazę i radość płynącą z ciała za pomocą praktykowania zarazem relaksu jak i ekspresji. 

Do tego i Was zapraszam stwarzając możliwość oddawania się praktykom, które sprytnie łączę w całość po to byś doznała tego czego ja szukałam dookoła Świata. A to wszystko w zaciszu Twego domu, jednak dalej łącząc się z magicznymi kobietami z różnych zakątków Świata. 

 

Jak sama odnalazłam drogę do ucieleśnienia?

Moja podróż do ucieleśnienia tak naprawdę zaczęła się od znudzenia jogą, jej ramami i sztywnością siedzenia przy biurku. Chciałam odnaleźć w sobie swoją kobiecość i zacząć kreować z bycia pełną a nie z braku.

Gdy na pare lat przestałam uczyć jogi – skoncentrowałam się na kreatywnej pracy umysłowej – zaczęłam szukać i poznawać nowe techniki pracy z ciałem. Poznałam kolejny poziom rozwoju duchowego – poprzez ciało i jego naturalne ruchy inny niż joga, Qi Gong etc. 

Od zawsze czułam, że połączenie uważnego oddechu z płynnymi ruchami ciała daje mi to czego szukam od ruchu – wyzwolenia i wyższą świadomość Siebie oraz Swojego ciała. Bycie w stanie FLOW.

Zaprowadziło mnie to dalej do EFT, Shakingu i ekstatycznego tańca. Potem zaczęłam zauważać, że ucieleśnienie to znacznie więcej niż tylko sensualny ruch, ale to także nasz oddech, to sposób, w jaki się ruszamy i w jaki życie przepływa przez nasze ciała na codzień. 

Uświadomiłam sobie, że drganie, falowanie, potrząsanie, opukiwanie to tak naprawdę praktyka duchowa i teraz dzielę się nią – z moimi przyjaciółmi podczas wspólnego celebrowania i praktyk duchowych – jak i z uczestnikami moich warsztatów. Dołącz do Nas!

Warsztat Ekspresji to ceremoniał

Pozwól, że zbudujemy go razem, byś raz po raz oddalał/a się w jeszcze głębszą podróż do swego wnętrza. Usłysz głos intuicji i mądrość swojego ciała.

Obudź swoje zmysły i doznawaj więcej przyjemności płynącej z bycia w ciele. Najlepiej doświadcza się tego w energii grupy.

Chcesz zorganizować Warsztat Ekspresji dla Siebie i Swoich przyjaciółek? A może niebawem obchodzisz ważną dla Siebie rocznice lub kreujesz ciekawy event? Zorganizuje dla Ciebie niezapomnianą kobiecą uroczystość!

ZenSocial

Kocham tworzyć i dzielić się edukacyjnymi oraz inspirującymi treściami, które wspierają życie Twoim najwyższym potencjałem. Poznajmy się!