Zen Yourself

ZenBlog

Dziele się wiedzą i doświadczeniami na blogu. Zapraszam do lektury.

Energia późnej jesieni

Jeśli mieszkasz na półkuli północnej Ziemi, na pewno jesteś już głęboko zanurzona/y w jesieni. Energetycznie czujesz, że o tej porze roku następuje stopniowe zwalnianie i zwracanie się do wewnątrz. Gdy dni stają się krótsze i ciemniejsze, drzewa zaczynają tracić liście, a rośliny czerpią energię do wewnątrz, przygotowując się na zimę. Tak jak niedźwiedzie przygotowują się

Więcej

Energia, Częstotliwość I Wibracje

Jesteśmy istotami bioelektrycznymi żyjącymi na planecie elektrycznej. Wszystkie nasze komórki transmitują wiele częstotliwości, które kierują naszym sercem, układem odpornościowym, mięśniami i układem nerwowym. Dowiedz się więcej o swoim ciele i jego energetyce.

Więcej

Sen

Sen jest kluczem do naszego zdrowia i długowieczności, niestety jednak nie przyciąga uwagi, na jaką zasługuje. To nie jest przeszkoda w obejściu – to naturalny stan, którego potrzebują nasze ciała.

Więcej

Strach ma wielkie oczy

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Istnieje wiele popartych badaniami sposobów zmniejszania lęku i radzenia sobie z nim. Oznacza to, że każdy z nas ma moc zmniejszania niepokoju, poprawiania samopoczucia i jakości życia.

Więcej